Poşet imalatı

Gürsem Plastik olarak üretim departmanımız da bulunan 10 çeşit imalat ürünü ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Poşet imalatı altında mağaza poşeti, takviyeli poşet, market poşeti, doypak, shrink film, kaplı film üretimi de yapmaktayız.

Günümüzde özellikle mağazacılık sektöründe kullanılan poşetler hem perakendecilik hizmetinde önemli rol taşırken aynı anda reklam hizmeti de görmektedir. Bu açıdan bakıldığında firmaların kullandığı poşetler önem arz etmektedir. Özellikle son yıllarda yapılan anketlerde bayanların mağazaların kullandığı poşet ve hediye paketlerini almak için bile alışveriş yapabildiklerini göstermiştir. Bu açıdan bakıldığında firmaların kullandığı poşetler reklam yapmakta olduğu kadar firmanın kalitesini de ortaya koymaktadır.

Poşet imalatında kullanılan poşet ham maddesinin kalitesi kadar geri dönüşüm için kullanılan katkı maddesi de çok önemlidir. Bu katkı maddeleri poşetin doğaya atıldıktan sonra 3 ay ile 12 ay içerisinde doğaya karışmasını sağlayarak çevreye de hizmet etmektedir.

 

Comments are closed.