Poşet Fiyatları

Kategori:
Genel

Plastik poşet sektöründe fiyatlar genellikle dolar kuruna göre belirlenmektedir. Tabi ki bu kabaca tabir edilmektedir. Bir plastik poşet fiyatı belirlenirken ürünün maliyetini adetine göre hesapladığınızda aynı ücreti vermenize rağmen daha çok ya da daha az poşete sahip olabilirsiniz.

Poşet fiyatları ilk etapta poşetin kalınlığı(mikron), ölçüleri, baskısının zemin mi yoksa logo baskılı mı olduğu tespit edildikten sonra  ortalama adet sayısı hesaplanır. bu adet sayısına göre de fiyat verilmektedir. Örneğin 25×35 iki renk baskılı bir poşetin kilo fiyatı ile 45×55 ebatlı bir poşetin kilo fiyatı aynı olabilir ancak 25×35 ebatlı poşetten bir kiloda 100 adet varken 45×55 ebatlı poşetten bir koloda 60 adet olur. Bu tarz detaylar ürünün fiyatlanmasında dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Firmanız için poşet fiyatı araştırması yaparken istediğiniz ürünün ebatlarını, renk yoğunluğunu, ne taşıyacağınızı, nere kullanacağınızı ve ebatlarını iyice tespit ettikten sonra ürünün özelliklerini ve geri dönüşüm kalitesini öğrenerek fiyat isterseniz sizin için en iyi fiyat çalışması ve diğer firmalar arasında fiyat analizi yaparken en doğru firmayı tespit etmenizde kolaylık sağlayacaktır.

Plastik poşet fiyatlandırılmasında müşteriye ilk etapta yansıyacak fiyatlardan bir tanesi de klişe ücretidir. Bu ücrette poşet üzerinde ki baskının büyüklüğüne, baskının zemin baskılı olup olmamasına, resim baskı olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. Klişe ücretleri bu yüzden oldukça yüksele bilmekte aynı zamanda poşet baskı ücretinide aynı orantıda yükseltmektedir.

Firmamızdan ihtiyacınıza en uygun poşeti tespit etmek ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gürsem Plastik Ambalaj ihtiyaç duyduğunuz her türlü plastik poşet ürününü üretebilmekte ve sizlere destek olmaktadır.

Comments are closed.