Market poşeti

Atlet  poşet olarak isimlendirdiğimiz market poşetleri f2 ve hışır poşet olarak üretilmektedir. f2 poşet orjinal hammadde kullanılarak üretilen ve yüzeyi pütürsüz parlak poşettir ve fiyat olarak hışır poşete oranla daha yüksektir. Market poşetleri genellikle hangi alanda kullanılacağına göre değişmektedir. Buna göre müşteriler gerek kendileri tercih etmekte gerekse bizlerden yardım alarak hangi departmanlarda hangi poşeti kullanmaları gerektiği konusunda yardımımıza başvurmaktadırlar.

Market poşetleri piyasada atlet poşet olarak adlandırılan genellikle beyaz renkte kullanılan poşet ürünleridir. F2 ve hışır olarak üretilen market poşetleri de kalite bakımından birbirinden ayrılmaktadır. F2 kalite poşetler yüzeyi pürüzsüz 1. kalite poşet ürünleri olup hışır poşetlere göre daha kaliteli, orijinal poşet ürünleridir. Poşet ürünlerinin kullanılacağı alanlara göre değişik kalitelerde üretilmektedir, market poşetleri de kullanılacakları departmana göre kalitesi ve gramajı değişmektedir. Buna göre müşteriler gerek kendileri tercih etmekte gerekse bizlerden yardım alarak hangi departmanlarda hangi poşeti kullanmaları gerektiği konusunda yardımımıza başvurmaktadırlar.

Plastik poşet ürünü olan market poşetleri sağlık açısından da önem taşımaktadır. Sağlık bakanlığının getirdiği yeni kanunlar göz önüne alınarak ürettiğimiz market poşetlerinde ürünlerimizin geri dönüşümünü sağlamaktayız. Üretim aşamasında imalat ustalarımızın deneyimleri doğrultusunda katılan katkı maddeleri doğrultusunda ürettiğimiz poşetler 6 al ila 2 yıl içerisinde toprakta tamamen çözülebilmektedir. Her konuda doğaya saygılı üretim yapan firmamız poşet imalatı konusunda da özenle davranarak hem firmanızın çevreye ve yasal organlara karşı kurumsal yapısına zarar gelmesini engellemekte hemde dürüst üretimde hakkınız olan ürünü kalitesi ile birlikte sizlere iade etmektedir.