Doypak

Doypak Paket

Doypak poşet sektördeki adı ile ayakta duran torba firmamız bünyesinde üretilmekte olup her çeşit tasarım ve özellikte müşterilerimizin isteğine göre imal edilmektedir. Son yıllarda kavanoz ve teneke ürünlerin yerine kullanılmaya başlayan Doypak Paketler görünümü ve kullanışlı olması bakımından oldukça idealdir. Ön ve arka kısmının farklı materyallerden üretilmesi bakımından çok fazla ilgi çekmektedir. Özellikle Avrupa ülkelerinde çok fazla tercih edilmektedir. Bunun başlıca sebebi ise kalitesi, kırılma riski olmaması ve açılır kapanır özelliğe sahip olması üretici firmaların ilgisini çekmektedir.

Doypak paketler müşteri isteğine göre zipli yada zipsiz olarak üretilebilmektedir. İçinde kullanılan ürünün tek seferlik ya da sürekli ürün olması durumuna göre belirlenebilmektedir.

Doypak ın rafta dik durması en ilgi çeken özelliğidir. Bunun yanında içindeki ürünün tamamının kullanılmasını sağlamaktadır ve kolay açılabilir olması özellikle kavanoz kapağı ve teneke ürünleri açma zahmetinden kurtarmaktadır. Doypak paketin içini boşaltırken de aynı şekilde aynı rahatlığı görebilirsiniz. kolay kavranabilir bir yapıya sahiptir. Ve içindeki ürünün tüketimi tamamlandığında çok az çöp çıkartmaktadır. Ayrıca Doypak Poşetler doğaya saygılı geri dönüşümlü ürünlerdir.

  • Laminasyonlu malzemeden üretilmektedir.
  • Zipli ve fermuarlı seçenekleri bulunmaktadır.
  • Meksika şapkası, Askı deliği gibi delikleri ve hava delikleri vardır.
  • Arka, Ön yada körük kısımları farklı malzemelerden üretilebilmektedir.
  • Rotogravur, Flekso ve tek renk varak olarak basıla bilmektedir.